leachim

GTA IV potrebuji poradit mam velky problem

ja spustim GTA IV. chvilku se mi to nacita a pak mi tam naskoci tohle:RGSC.exe not found! RGSC (Roctar Games Social Club)must be present and running for game to run. nevite co mam udelat aby my to slo spustit???

Odpovědi
Lamička

Nevím.. :D ale skuste si stáhnout crack do GTA IV… postup pro crackování ( jděte do složky kde máte hru nainstalovanou a jednoduše přesuňte crack který jste stáhl do té složky a dejte přepsat … ) konec snad to pofrčí PS: dole link na cracky

Zdroj: http://www.uloz­to.cz/hledej/?q=crac­k+do+gta+4&ca­tegory=1