Horryk

Poradíte, jak uspořádat záložky v Chrome tak, jak jsem je měl původně – podle pořadí uložení?

Google Chrome – Záložky

V Google Chromu je stránka se všemi záložkami (chrome://book­marks), pořád byly seřazeny podle pořadí, jak jsem si je tam dával. Ale klikl jsem na Seřadit podle názvu. Nedá se to vrátit zpět?

Odpovědi
annas

Když jsem klikla na uvedený odkaz, dostala jsem se ke svým záložkám

Po otevření stránky (chrome://book­marks) jsem vpravo nahoře uviděla tyto nadpisy:

Seřadit podle názvu – Seřadit podl štítku – Třídění podle data .

Stačilo kliknout na nadpis Třídění podle data a pořadí záložek se změnilo.

pentoda

1/3 tečky (úplně vpravo v linii co je zadávací řádek)
2/nastavení
3/vzhled
4/uložit aktuální stránky (dole pod seznamem stránek)

Já to tak mám bez problémů. Tak ať se zadaří!

pentoda

Spletl jsem se, ne Nastavení ale správně je Při spuštění !!! Pardon.