Yeeeeeee

Funguje vám aplikace Adobe Flash Player?

Mně to nefunguje a nerozumím proč. Je povolený.

Funguje vám adobe flash player?

Odpovědi
Arne1

Podpora pro Flash končí s koncem tohoto roku, je to obecně známý fakt mnohokrát zveřejněný. Možná, že Adobe to zařízli o pár dní dříve.
Jednoduše – zapomeň na cokoliv co má něco společného s Flash.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

cochee

Arne1, končí podpora, nikoliv funkčnost – tady bude záviset na jednotlivých prohlížečích, kdy uvolní update, který už nedovolí Flash spustit nebo i jen nainstalovat. Pokud nedovolíme aktualizaci prohlížeče, mělo by to jet dále, i s výhradou bezpečnostních rizik. Je to totéž v bleděmodrém, jako případ „Windows XP“ – ty jsou také funkční, i když v podstatě bez podpory.
Adobe rozhodně nic dříve nezařízlo, mně Flash jede jako doposud. Flash používám denně, hraji onlajnovku, která je v něm napsaná.