briketka10

Jak stahovat z Uložto ? měla jsem WIFI, asi 2měs.to nešlo, dnes jedu nově na kabel a nejde to stále, op.systém mám..

Vista a Mozillu Firefox7, kde myslíte, v čem je chyba ? rozumíte tomu někdo z Vás ? není to nějakým blbým doplňkem, nemůžu se ani dívat na Voyo ani na Tn.cz nic z toho..Flash Player mám nainstalovaný.
Moc děkuji.
Doplňuji:
stahovala jsem filmy dřív normálně i na Voyo se dívala, ze Slunečnice i jinde programy normálně stahovala, Uložto stránka se načte , CHROME mám ani tak to nejde

Odpovědi
jakube33

Jsem trochu zmateny z teto otazky :D , stahovani z ulozto staci napsat jmeno filmu pak cz avi a mate to. Co se tyce dalsich problemu, jestli mate nejakeho znameho kdo ma take vistu zkuste jestli mu to tam fungují ty veci co vam ne. Vista je problemovy w system.

aiscis

Na serveru voyo.cz, jsou nektere programy jen pro registrovane uzivatele, tudiz mozna je problem zde. Muzete prilozit nejake screeny toho co se deje pri stahovani z ulozto? popripade zkuste program jdownloader, otevrete stranku na ulozto kde je soubor, ktery chcete stahnout, zkopirujte adresu pri zapnutem jdownloaderu napiste kod a zkuste jestli stahovani pobezi,pokud ano nejspise je neco spatneho s prohlizecem, jinak ja pouzivam Operu a v ni jsem nikdy problem nemel. Jedine snad jeste zkusit stahnout aktualizaci primo adobe flash playeru, ale pokud je problem s nim vetsinou to prohlizec primo nahlasi a dokonce vam nabydne jeho instalaci :(

briketka10

Flash Player mám nově zaktualizovaný, nijak to nejde, odezvy i rychlost výbornou, správce stahování se ani nehne..prostě potřebuji sehnat někoho kdo má Vistu, zde to nevyřeším..