Avatar uživatele
briketka10

Jak stahovat z Uložto ? měla jsem WIFI, asi 2měs.to nešlo, dnes jedu nově na kabel a nejde to stále, op.systém mám..

Vista a Mozillu Firefox7, kde myslíte, v čem je chyba ? rozumíte tomu někdo z Vás ? není to nějakým blbým doplňkem, nemůžu se ani dívat na Voyo ani na Tn.cz nic z toho..Flash Player mám nainstalovaný.
Moc děkuji.
Doplňuji:
stahovala jsem filmy dřív normálně i na Voyo se dívala, ze Slunečnice i jinde programy normálně stahovala, Uložto stránka se načte , CHROME mám ani tak to nejde

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap před 4513 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
jakube33

Jsem trochu zmateny z teto otazky :D , stahovani z ulozto staci napsat jmeno filmu pak cz avi a mate to. Co se tyce dalsich problemu, jestli mate nejakeho znameho kdo ma take vistu zkuste jestli mu to tam fungují ty veci co vam ne. Vista je problemovy w system.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aiscis

Na serveru voyo.cz, jsou nektere programy jen pro registrovane uzivatele, tudiz mozna je problem zde. Muzete prilozit nejake screeny toho co se deje pri stahovani z ulozto? popripade zkuste program jdownloader, otevrete stranku na ulozto kde je soubor, ktery chcete stahnout, zkopirujte adresu pri zapnutem jdownloaderu napiste kod a zkuste jestli stahovani pobezi,pokud ano nejspise je neco spatneho s prohlizecem, jinak ja pouzivam Operu a v ni jsem nikdy problem nemel. Jedine snad jeste zkusit stahnout aktualizaci primo adobe flash playeru, ale pokud je problem s nim vetsinou to prohlizec primo nahlasi a dokonce vam nabydne jeho instalaci :(

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

Flash Player mám nově zaktualizovaný, nijak to nejde, odezvy i rychlost výbornou, správce stahování se ani nehne..prostě potřebuji sehnat někoho kdo má Vistu, zde to nevyřeším..

před 4510 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek