bondjames25

fotoaparat ma 8 mb a kolik kusu dvd se potrebuje na vypaleni

Nejlepší odpověď
www

Pravděpodobně ani neznáš možnosti aparátu.
Můžeš fotit v iks režimech včetně RAW a od toho se vše(velikost snímků) odvíjí. Dále tam máš/nemáš námětovou kartu atd, atd.
Doplňuji:
Předpokládám, že 8mb je rozlišení foťáku.

Další odpovědi
strapanka

Niekto si z nas asi robi srandu, zejo?

Nech prevraciam tu otazku akokolvek, nic ine mi z toho nevychadza.

  1. na fotenie sa v digitaloch pouziva pamatove medium (karta)
  2. zalezi, kolko a akych velkych fotiek chces napalit
  3. … kolkokrat ich chces napalit

… a hlavne: KOHO CHCES NAPALIT!!! 🙂

beer

Bavíš se o rozlišení aparátu, nebo jeho paměti ??

anonym

DVD má kapacitu 4.7GB, dvojvrstvé přes 9 GB. CD má 700 MB, takže si spočti kolik DVD (CD) budeš potřebovat.

RedC22

Jestliže fotoaparát má kapacitu paměti 8 MiB (předpokládám, že těma mili-bitama myslíš binární mega-bajty) a na jedno DVD-5 se vleze 4 482 MiB, pak potřebuješ asi 0,001785 kusů DVD. Toto číslo doporučuji zaokrouhlit nahoru.
Doplňuji:
Pokud by ale třeba fotoaparát obsahoval nějakou současnou paměťovou kartu s kapacitou 8 GiB, pak bys potřeboval 1,8276 ks DVD-5. Opět doporučuju zaokrouhlit nahoru na celé jednotky.