fotky a facebook… :/

Dobrý den.
Moje kamarádka má na facebooku úplně dobré a drsné fotky a komentují jí je i kluci… Co mám dělat aby se mi dopřávalo stejné pozornosti? Nemám tam žádnou svoji fotku. A nevypadám tak dobře, abych se mohla tak „drsně“ fotit. Chci ať si mě kluci taky všímají. Je tu nějaký puberťák co mi poradí? :D

Nejlepší odpověď
Drap

Nejsem sice už dávno puberťák, ale možná by mohl poradit psychiatr.

Další odpovědi
roxy52

Pubertu mám sice dávno za sebou,ale přesto ti chci poradit,jestli by ses spíš neměla věnovat užitečnějším věcem.Co takhle učení? Pomohlo by to víc tobě a jistě taky lidem,kteří tě znají.

SeptikB

Uvědom si následující věci:

  1. Někdo je dobrý ve sportu, někdo v učení, někdo se zvládne za rok naučit na klavír, a někdo vypadá tak, že může dělat hezké fotky. Někdo je předurčen k modelingu, někdo jednou vyrobí léky. Zkrátka se snaž uspět tam, kde máš na to předpoklady.
  2. Pozornost na FB je pozornost na FB. Nic víc. NIC VÍC. Když chceš, aby si tě kluci všímali, všímej si kluků nejdříve ty. Snaž se s klukama bavit osobně, máš šanci je zaujmout celou svou osobností, a mít kolem sebe lidi, se kterými si rozumíš. Trávit čas s lidmi je lepší než trávit čas na FB, a navíc se s tím dobře chlubí.

led

pubertu mám už síce za sebou, ale pripojím sa.
Pozor na to čo zvereňuješ na Facebooku. V momente vloženia fotky na stránku, táto sa stáva majetkom FB, ty môžeš maximálne vymazať cestu k fotke, tá ostáva stále uložená na serveri.
Kluci, si si istá, že tí, čo odpovedajú, sú vždy kluci a nie niekto iný?
Takže vyberaj s opatrnosťou ako pri manipulácii s dynamitom, čo o sebe zverejníš. Aj neverejné fotky a texty sú „verejné pre šikovných ľudí“.
Radšej vo svojom okolí rob tak, aby si ťa kluci všímali, ale nie v zlom.

hanulka11

nech se drsně vyfotit a uvidíš nemusíš být krasavice , buď svá a tím přitáhneš spoustu pohledů

Fyzik

Platí takové pravidlo: Chceš li mít drsné fotky, udělej si je. Nechceš-li mít drsné fotky, měj si, jaké chceš. Ideálně takové, aby ti to tam slušelo, osobně drsné puberťačky (krkají, ušklebují se, nosí kapuce, jsou jich plné zastávky) nemám moc rád, a myslím že nejsem úplně sám. :)