firma s.r.o. ktera nefunguje uz 10 let jak je mozno ji zrusit?

2 ze 4 spolecniku umreli jakym zpusobem ja jedina jednatelka mohu tuhle firmu zrusit?

Nejlepší odpověď
Jambalaya

Vy jako jednatelka nemůžete rušit žádnou firmu. O zrušení můžou rozhodovat společníci, případně obchodní soud. Dále také společníci mohou rozhodnout o převodu obchodních podílů na třetí osobu, tedy o prodeji firmy.
Pokud společníci zemřeli, musel být jejich podíl předmětem dědického řízení, především zjistěte, kdo je nyní vlastníkem. Vzhledem ke složitosti případu se obraťte na právníka či notáře, jinak s tím neuděláte nic. Pokud nejste společníkem, ale pouze jednatelem, můžete se této funkce vzdát.

Další odpovědi
ReHu

Je potřeba vyplnit pár tiskopisů a předat je likvidátorovi.
Teď ruším 15 let nefunkční v.o.s.