stear

Filmová hláška (žvejknout)

Zdravíčko, není to tak dávno co jsem kdesi na ulici zaslechl cosi se žvejknutím, vzpoměl jsem si, že to kdysi někdo říkal v souvislosti s filmem, tuším že nějaká filmová hláška, když někdo na někoho křičel něco ve smyslo aby ho to nezžvejklo :) Nevíte někdo náhodou, z jakého je to filmu? Mnohokrát děkuji za všechny odpovědi ;)
Doplňuji:
Bylo to v partičce, myslel jsem že to bylo z filmu :)

http://www.you­tube.com/watch?v=PV0ok­t1mzmg (4:00)
Ale mnohokrát děkuji za odpověď, tento film je také moc pěkný :)

Nejlepší odpověď
fablen

Je to něco jiného, než hledáte, ale ve filmu – komedii – Noc v muzeu, byla hláška „Hele bejku, nemáš žvejku?“