3l

Film Obecná škola v rozlišení 720×400?

Ahoj nevíte někdo kde sehnat film obecná škola v rozlišení 720×400? Nikde to nemůžu sehnat,je to všude v jinym rozlišení než potřebujju. Dík

Nejlepší odpověď
Hykam

Stáhni si např. FormatFactory http://www.pcfre­etime.com/dow­nload.html a zkonvertuj si to do požadovaného formátu.

Další odpovědi
DDarent

Jestli se můžu zeptat, proč zrovna tuto rozlišení??? Pochybuju že byste takovejhle starej film sehnala v širokoůhlim zobrazení…Jedině programy na deformaci…

chudst

Tak si stahnete originalku a prekonvertujte si ho do vaseho formatu.