vevinka007

Film: Krasavec Beauty

Viděl někdo už z vás film Krasavec Beauty? Jaké jsou vaše dojmy?
Já se popravdě u toho hlavně na konci rozbrečela.. Strašně smutný film :'(

Odpovědi
iceT

Takových filmů,které dojmou jsou mraky,a nejen o zvířatech-třeba Phar Lap,Goro-bílý pes,Deník jedné lásky,Zelená míle,Sedm životů,Titanic.....

Džanička

Viděla jsem ho několikrát, bulím u něj vždy, ne jen na konci, ale během celého filmu, když ho vezmou od mámy, nebo když umře jeho uštvaná kamarádka.. O konci ani nemluvím.. Taky jsem hodně během filmu brečela, když nedávno dávaly ten film Hačikó, příběh psa.. Ten mi taky dal, chudáček..