Wortygen

fake účet na facebooku

Zdravím.
Můžu nějak nahlásit fake účet na facebooku? Vydává se za osobu , která skutečně není.
Doplňuji:
Myslím tím to , že bude ta osoba trestně stíhána.

Nejlepší odpověď
Bedy

Klikni na ten fake profil, tam ho nahlaš a jako důvod uveď, že se osoba vydává za někoho jiného. Facebook účet prověří a kdyžtak smaže.
A pokud se to týká přímo tebe, tak nahlásit na Policii a je to – nechat to plavat není nejlepší řešení – nahlásit to můžeš tady přímo online – http://aplika­ce.policie.cz/ho­tline/

Drap: Od takového rádce bych čekal lepší odpověď.

Další odpovědi
anonym

Jestli chceš aby byla trestně stíhaná musíš mít k tomu podnět a podat trestní oznámení. Ze strany Facebooku nečekej žádné trestní oznámení.

badisko

pokud nejakym zpusobem nepacha pres fb trestnou cinost napr.. podvody atd ..tak bych to nechal byt…jinak muzes napsat na tech podporu …ale nejdrive bych si precetl smluvni podminky …jak trestne stihana ?…za virtualni ucet ?…lol…a pokud se donmivas ze je trestne stihana nebot myslet znavena hov** vedet …aby jsi si nakonec nenabehl ty a kvuli pomluve…