Avatar uživatele
Syd

Facebook – skryté příspěvky

Kdysi jsem na fb někomu odeslala žádost o přátelství, kterou nepřijal. Na zdi se mi ale stejně zobrazovaly jeho příspěvky, s čímž jsem chtěla zrovna dneska jako na potvoru skončit a příspěvek jsem odebrala volbou „Skrýt vše od uživatele…“. On mi ale dneska přátelství potvrdil. Otázka tedy zní: Budou se mi (na zdi) zobrazovat jeho příspěvky? Myslim že ne, jak je tedy dám znovu zobrazovat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? chudst před 4626 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Zkusil jsem to ted trosku netradicne:

  1. Kliknete na nekoho a dejte „Skryt prispevky od tohoto uzivatele“
  2. Naskoci vam tam hlaska: „Příspěvky jmeno se již v tomto kanálu příspěvků nebudou zobrazovat. Upravit nastavení kanálu vybraných příspěvků.“
  3. kliknete na to „upravit“ – a zobrazi se vam veskere veci, ktere jste skryla.

Je asi to netradicni, ale jinde jsem na to neprisel. (Daneho uzivatele si odeberte spolu s tim puvodnim, ktereho jste tam omylem dala.)
Doplňuji:
Ad a) – je to tam trosku jinak, „Skryt vse od uzivatele jmeno

Upravil/a: chudst

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Syd

Super, díky, chudste, zachránils mě, chtělo by se říct za to tě teď asi miluju, ale neřeknu to, protožes neodpověděl na muj e-mail, i tak díky 😉

před 4626 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

Momentik, momentik, momentik O.O Kdy? Na maily zasadne odpovidam a nepredpokladam, ze jsi sla do spamu. Kdyztak mi ho prosim znovu posli. Skutecne o nem nevim. Obcas se mi stane, ze omylem smazu spolu s dalsimi maily od reklamy nejaky dulezity, kdyztak mi ho skutecne prosim posli znovu. A omlouvam se!

před 4626 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Syd

Tak je štěstí, že jsem nevěděla, co ten formulář udělá, tak jsem si to radši uložila. Posílám

před 4626 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

Mail prisel, zodpovezeno.

před 4626 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

Znovu jsem se dival poradne; nemam ho ani ve spamu, ani jinde. Takze bud nahodou nedorazil anebo jsem ho skutecne mozna omylem smazal. Kdypak jsi mi ho posilala? (No, to muzes pripsat, pokud mi ho preposles jeste jednou ;))

před 4626 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tady to je vazne seznamka. 🙂 -iv-

před 4626 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

SSST! :D To, ze ty se nam tu skoro vdavas neznamena, ze na vdavky jsem i ja XD

před 4626 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

Ok.. mensi zmena.. ze na „zenitbu“ jsem i ja =o) Jeste mi par let dej.

před 4626 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Dobre. Ale svedkyni uz mate. ! 🙂 -iv-

před 4626 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

  • iv-: Ty jsi nenapravitelna xD Ale dobre, samozrejme, ja nic nenamitam =o)

před 4626 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

🙂

před 4625 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek