PatrycjaS

Jak se dají skrýt všechny příspěvky na mé zdi – fb?

Jak se dají skrýt všechny mé příspěvky na zdi (FaceBook)? Nechci je postupně mazat, ale stačilo by mi je jen před všemi skrýt a abych si pak mohla vybrat například 2 a ty mít zveřejněné. Našla jsem to už u jedné dívky a nevím si s tím vůbec rady. Lámu si nad tím hlavu a pořád nic. Doufám, že jste mě pochopili a poradíte mi. Děkuji předem :)

Odpovědi
ThePastel

Dej šipku vpravo nahoře > Nastavení soukromí. Tam někde by si to měla najít, dá se to skrýt tak, ať to vidíš pouze ty. Snad se povede :))