Avatar uživatele
savyla

exxistuje nejaky program na podporu …

Na vanoce jsem koupila dceři hru the sims 3.bohužel za par dni nam začal zlobit notebook a dala jsem ho k jednomu znamemu do opravy.tento znami mi tam naistaloval linux a řekl ze kdyz tam budu mit windows ze mi bude dal zlobit.ale sims 3 jsou jen na windows-ty penize me mrzi a počítač kvůli tomu kupovat nebudu.je nejaky program který by podporovalwindow hry na linuxu?jak postupovat pri intalovani atd?díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4084 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Nevim, co tammate konkretne za distrubici, ale bezne staci nainstalovat rozsireni Wine. Tady mate navod, jak to nainstalovat do Ubuntu – wiki.ubuntu.cz/wine

Jinak navod funguje i na Xubuntu, Kubuntu, Lubuntu, Debian a na jinych distribucich jako Fedora, Mandriva, openSuSe, apod. to bude velmi podobne.

Wine nezarucuje spolehlivy beh vsech aplikaci a her.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ono, když má člověk Windows a chová se rozumně, to znamená má kvalitní antivir, funkční a správně nastavený firewal a neotvírá kdeco(hlavně to co nezná) tak není linux potřeba.
Mi funguje win bez problémů už cca 3/4 roku, je pravda že ho sem tam projedu ccleanerem, předtím mi jel bez problémů kolem 1 roku. Předtím mi jel 1 rok, protože jsem přešel z Vist na Win7 a 3/4 roku mám SSD. Takže se mi nestalo, že by za něco mohl nějaký červ, nebo vir.
Ale jinak nic nemám proti Linuxovým distribucím, ale pro mne to ještě není.
Souhlasím s Bedy, stačí do linuxu nahrát nádstavbu Wine a mělo by to jít.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby