Pokročilý

exxistuje nejaky program na podporu ....

Na vanoce jsem koupila dceři hru the sims 3.bohužel za par dni nam začal zlobit notebook a dala jsem ho k jednomu znamemu do opravy.tento znami mi tam naistaloval linux a řekl ze kdyz tam budu mit windows ze mi bude dal zlobit.ale sims 3 jsou jen na windows-ty penize me mrzi a počítač kvůli tomu kupovat nebudu.je nejaky program který by podporovalwindow hry na linuxu?jak postupovat pri intalovani atd?díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nevim, co tammate konkretne za distrubici, ale bezne staci nainstalovat rozsireni Wine. Tady mate navod, jak to nainstalovat do Ubuntu - wiki.ubuntu.cz/wine

Jinak navod funguje i na Xubuntu, Kubuntu, Lubuntu, Debian a na jinych distribucich jako Fedora, Mandriva, openSuSe, apod. to bude velmi podobne.

Wine nezarucuje spolehlivy beh vsech aplikaci a her.

Další odpovědi:

Ono, když má člověk Windows a chová se rozumně, to znamená má kvalitní antivir, funkční a správně nastavený firewal a neotvírá kdeco(hlavně to co nezná) tak není linux potřeba.
Mi funguje win bez problémů už cca 3/4 roku, je pravda že ho sem tam projedu ccleanerem, předtím mi jel bez problémů kolem 1 roku. Předtím mi jel 1 rok, protože jsem přešel z Vist na Win7 a 3/4 roku mám SSD. Takže se mi nestalo, že by za něco mohl nějaký červ, nebo vir.
Ale jinak nic nemám proti Linuxovým distribucím, ale pro mne to ještě není.
Souhlasím s Bedy, stačí do linuxu nahrát nádstavbu Wine a mělo by to jít.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.