Avatar uživatele
Registrovaný

Existují nějaké předpisy pro použití státních symbolů (českého lva) ve znaku např.sportovního klubu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

V zákoně 352/2001

http://portal.gov.cz/…

jsou paragrafy (§13), se kterýma by jste mohl mít problém

 

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1838
Zlatý standa 1248
Zlatý ivzez 709
Zlatý mosoj 661
Zlatý gecco 481
Zlatý led 471
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 399
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.