Pokročilý

Existují nějáké cviky na růst? :)

Myslím jestli jsou nějáke cviky na zvýšení výšky třeba o pár cm.. :) Díky :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

natahování na skřipci :D
Na to žádné cviky neexistují, to je dáno geneticky jak vysoký člověk z vás bude :)

Další odpovědi:

tak hodně cviků by bylo, třeba gaučing slíping a všechny aktivity, u kterých ležíš ;D

Bronzový

dočasně si zvýšíš výšku, když se zavěsíš někam a necháš působit třeba 20 vteřin gravitaci.. roztáhnou se ti od sebe kosti, který gravitace jinak stlačuje k sobě (proto je člověk večer menší než když vstane).. možná kdyby ses pořád a pořád natahoval, povyrosteš, neboť se tvoje tělo přizpůsobí podmínkám (uvěří, že je to nutné k tvému přežití), ale možná, že povyrostou o trochu až tvé děti.. zase takovej expert nejsem :)

Zlatý

ne.
ráno měřím 1,79 m, večer 1,76 m.

výška se mění v důsledku (zejména) změn tloušťky chrupavkovitých části (hlavně u obratlů).

tyhle změny souvisí s námahou oraganizmu, příjmem tekutin, kolagénnů a pod.

růst lze ovlivnit pouze růstovými hormony, ale nedoporučuje se, ty syntetické můžou nastartovat rakovinu.

S výščkou si nedělejte staosti, je hodně vysokých krásných a moudrých žen, které na výšku (u mužů) nehledí.

spíš se zaměřte na svou osobnost, a ne osobu.

Bronzový

Napadá mě bungee jumping a na krk si dát závaží.Přestěhovat se na planetu s menší gravitací,nebo aspoň v době růstu žít v beztížném stavu na ISS.

Stříbrný

to je u každého jiné,závisí to na genetice.Nevím jsetli to má s tím něco společného,ale já jsem od malička krmenej výhradně masem a taky měřím 214 cm.Jenže nikdo z naší rodiny tak vysoký není.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.