Avatar uživatele
Kelt

Existuje USB s jackem na sluchátka?

Mám notebook na stole, na levé straně mám výstup pro USB a sluchátka (jack) V tom USB má zapojenou rozdělovací šňůru, kde mám zapojenu myš a další USB disky protože se mi tak dobře pracuje. Potřeboval bych si zapojit do jednoho USB i sluchátka, která mají výstup na jack. Nechci kupovat nová sluchátka, ale chtěl bych vědět, zda existuje přípojka na sluchátka do počítače, na jedné straně USB, na druhé straně jack? Kdyby ano, tak pošlete odkaz, foto atd. Děkuji.

Zajímavá 0 před 1881 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Taková redukce existuje. Je to v podstatě externí zvuková karta. Smysl takového zapojení mi ale uniká. Proč zatěžovat sběrnici USB, když má notebook interní zvukovou kartu s výstupem na jack.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
TiaMa

Ani ne minuta hledani. Napriklad https://www.pen­ta.cz/cz/reduk­ce/121509795-redukce-usb-a-f-jack-3-5-f.

Upravil/a: TiaMa

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Existuje a stojí to asi 34 korun (viz https://bit.ly/2ES6pYG ) Není to ale přímá redukce. Je to spíš další zvuková karta připojovaná přes USB … z uživatelského pohledu je to ale asi jedno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elkon

Hlada, když víš kulový, tak neraď. Redukce není zvuková karta.

před 1881 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jáára

redukce neexistuje!

před 1881 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hlada

Když neumíš napsat smysluplný diskuzní příspěvek, nepiš raději nic.

před 1881 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

Hlavně že to umíš ty.

před 1881 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jáára

Hlada: Jsem onehdá sháněl USB zvukovku 5.1 a docela ranec peněz za to chtěli. Ty levný byli optický (TOSLINK) napájený z USB. Ještě sem neviděl notebook s optickým audio i/o.

před 1881 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hlada

Ke sluchátkům nepotřebuje 6 kanálů. Stačí dvoukanálový D/A převodník. Dá se koupit kolem 200 Kč. To je ale vedlejší. Hlavní, na čem se pozastavuju, je smysl, proč to řešit přes USB?

před 1881 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek