bolak

Existuje univerzální klíč na všechny velikosti matek?

Nějaké vymyšlené udělátko tohoto tvaru http://www.uni-max.cz/fotocache/dt_sma­ll/HS994_010_psd­.jpg u kterého by se dal nějakým posuvníkem-šroubovníkem zvětšovat či zmenšovat průměr toho „konce“?

Odpovědi
anonym

Že by existoval ´seřiditelný´ ořech jsem ještě neviděl – ale samozřejmě jsou výměnné (klasická gola)…
Jinak francouzák, hasák, sikovky…

cochee

Třeba tohle? (I bez seřizování.) Samozřejmě univerzální není, je to od-do, chtěl bych vidět univerzální od 4 mm do 65 mm 😁

Zdroj: http://www.ama­zon.com/Gator-Grip-ETC-200MO-Universal-Socket/dp/B0000­65CJ8/ref=pd_sim_hi_1?i­e=UTF8&refRID=0Y8K60ED­13FYG56G9XF3

honza19hk

ořech teda si těžko. Proč myslíš že ta gola má tolik těch ořechů.Navíc se liší rozměry těch čtyřhranů ,akor u velkých ořechů.

A jinak velkikost matky může být téměr neomezená,jednou jsme montovali nějakou konstrukci a tam byly šrouy M90 ani už nevím co na to bylo za klíč,ale ořech se už takhle velkej ani nedělá.

RedBox

Francouzák, samozřejmě v určitém rozmezí.