Lorelai

Existuje parfém s „vánoční“ vůní?

Který by voněl např. po skořici, badiánu, jablku, vínu atd.
Děkuji

Nejlepší odpověď
johana 56

Podívejte se na stránky v odkazu,snad pomohou

http://www.aro­me.cz/

Další odpovědi
marci1

Třeba „Organza Indecénze“ (skořice).

anonym

Ano, určitě se takové vůně dají najít.
Z dámských je to například Armani Code, kde je výrazný především hořký pomeranč s vanilkou, která je doplněna medem. Při přivonění si k této vůní se právě dost často zákazníkům Vánoce připomenou. 🙂
U unisex vůní je to rozhodně Tom Ford Tabacco Vanilla. Kde tabák působí jako lehké koření, které připomíná směs koření do svařáku a parfém je doplněný sladkou vanilkou. Takže jednoznačně vánoční kombinace. 🙂
A z pánských vůní to je Hugo Boss Boss Bottled, který právě asociuje jablečný koláč. Výrazné tóny jsou právě, jablko, vanilka a skořice.

johana 56

Vyhledávání v katalogu si usnadníte zadáním požadované vůně dle atributů.