novinář

Existuje nějaký web nebo program (pokud možno zdarma) kde si můžu naplánovat cestu na kole do Chorvatska?

Doplňuji:
mapy.cz – neumí hledat cyklostezky přes hranice … naplánovat znamená to abych věděl kam jet …

Odpovědi
Funna

většina map umí plánovat trasu…nějak jsi nespecufikoval, co si představuješ pod pojmem „naplánovat“…dřív stačila mapa a tužka…
Doplňuji:
ach jo…to je přece jasné, že chceš vědět kam chceš jet…ale nenapsal jsi jak jet…po cestě, cyklotrasách, turistických cestách, prostě nic…to že se chceš dostat z bodu A do bodu B bylo jasně už bez doplnění otázky…já bych na tohle použila turistické GPS…program jen na turistické-cyklo neznám, ale pokud chceš od někoho jiného konkrétní odpověď, musíš položit podrobný dotaz, ne jen jak se dostanu na kole do Chorvatska…

badisko

Ale to vis ze jo …a je free http://mapy.cz/ :D
Doplňuji:
http://2imgs.com/eb­c97a5083 a proc by ne kdyz tam jsou ?…

badisko

jo tak to je jenom po cr

novinář

No právě…

badisko

jo tak to je jenom po cr