kurec

Existuje nějaký limit hlučnosti při pouštění hudby v autě?

Odpovědi
Kepler

Jestli limit je, nebo není, to nevím. Těžko by se to asi měřilo. Obecně by se řidič neměl vystavovat rozptylujícím vlivům, takové kouření za jízdy mi připadá méně nebezpečné. Hňup, který si něco za jízdy pouští něco za jízdy na plný ceres, se stává automaticky hluchý vůči okolí a neslyší zvuky vlastního auta (což by měl).

anonym

Limit není – ale jak neuslyšíte sanitku a PČR t ak máte problém.

xxx3

Kepler: a kromě zvuků vlastního auta také třeba sanitku či hasiče.