DaiWoman

Existuje nějaká jiná barva rotvailera než hnědá a černá?

Nejlepší odpověď
Deli

Ne, pak už by to nebyl rotvajler. Je to přesně stanovený standard.

Další odpovědi
mojitek

Dle standardu u RTW je pouze černá a tříslová,jinak samozřejmě vyskytnou se i trošku odlišné barevné kombinace-to sice není přípustné dle FCI ,ale např boxer se vyskytuje i nepřípustné bílé barvě a boxer to je,jen nemůže mít PP.Já osobně bych klidně bral rotwíka s jinou barvou srsti 😉 a bylo by mi šumák že není dle „standardu“..
Doplňuji:
samicek333 : albín = to bych nesrovnával s barvou srsti.Je to vada, jedná se o nedostatek pigmentu,a to nejen na srsti..

samicek333

Určitě, ale nebude tak na výstavy atd. Když prohledáte inzeráty tak určitě najdete nějaké štěně zvláštnějšího odstínu. Jinak myslím že je taky albín, ale to je vzácné