dust8

Existuje něco jako reflexní obal či povlak na cyklistickou helmu pro navýšení bezpečnosti za tmy?

Nejlepší odpověď
Emefej

Ano, existuje. Jmenuje se to reflexní potah na cyklistickou přílbu a mají to v každém slušném cyklo-obchodu.

Další odpovědi
elkon

Kup si přilbu v bezpečnostní barvě. Já mám např. křiklavě žlutozelenou. Podobná barva, kterou mívají reflexní pásky. Ve stejné barvě mám i cyklistickou vestu a další prvky.

Rocker

https://www.ski­mishak.cz/reflex­ni-potah-prilby-m-wave.html?utm_sou­rce=zbozi.cz&ut­m_medium=refe­rral

plavcik

Rocker : a za dvě stovky, to jde. Když si vezmete, že je s tím člověk vidět mnohem mnohem dřív.
Škoda, že pořád ráno ve 4 hodiny ve tmě mijim chodce v černým oblečení a nejde jim vysvětlit, k čemu tyhle reflexní prvky jsou dobrý.Ale musím říct, že pomalu si někteří na reflexní prvky zvykají a zjišťují, že je to pro dobro všech..