Avatar uživatele
Lucimia

Dva klíče k autu?

Kolik jste dostali klíčů k bazarovému autu? Koupili jsme v bazaru 1 rok staré auto, konkrétně Dacia Sorento a zajímalo by mě, jestli je normální, že jsme dostali pouze 1 klíč s dálkovvým odemykáním. Pán v bazaru nám tvrdit že je to normální.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, anonym, chucky, elektrikář před 4944 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Je i není. Záleží kolik jich bylo původně, obvykle jsou dva.
Pro mě je to ale stejně málo. Když jsem si letos kupoval nové auto nechal jsem si jeden přidělat, Takže mám tři.
Jeden používá manželka, jeden já a třetí je důkladně a skrytě připevněn na utě tak aby byl kdykoliv dostupný znalému člověku.
To je po zkušenosti kdy jsem si 200 km od domova zabouchl zamčené dveře a klíče nachal na sedadle. Ufff.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
skorcovaz

V létě jsem v AAA Auto koupila autíčko, dostala jsem klíče 2.. Nevím, jestli jsou to jen keci, ale slyšela jsem, že se kšeftovalo s jetýma autama a to tak, že dostanete 1 klíč a s tím druhým Vám ho čorknou.. :) Normální a běžné je samozřejmě dostat klíče 2.. Zkuste si napsat na odkaz, který přikládám, doufám, že Vám tam pomůžou..

Zdroj: www.spotrebite­le.info/porad­na/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elektrikář

Jistota je jistota normálně jsou k autu dva klíče.Nechal bych raději zámky vymněnit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
klapalfr

Mám pocit, že u nových aut je běžné, že k němu dostanete dva klíče, ale já třeba k naší ojetině také dostal jeden. Pro jistotu jsem si ale u https://www.auto-klic24.cz/ nechal udělat jeden náhradní, který mám schovaný doma. Člověk nikdy neví kdy se mu bude hodit.

před 1487 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava