Lucimia

Dva klíče k autu?

Kolik jste dostali klíčů k bazarovému autu? Koupili jsme v bazaru 1 rok staré auto, konkrétně Dacia Sorento a zajímalo by mě, jestli je normální, že jsme dostali pouze 1 klíč s dálkovvým odemykáním. Pán v bazaru nám tvrdit že je to normální.

Nejlepší odpověď
mosoj

Je i není. Záleží kolik jich bylo původně, obvykle jsou dva.
Pro mě je to ale stejně málo. Když jsem si letos kupoval nové auto nechal jsem si jeden přidělat, Takže mám tři.
Jeden používá manželka, jeden já a třetí je důkladně a skrytě připevněn na utě tak aby byl kdykoliv dostupný znalému člověku.
To je po zkušenosti kdy jsem si 200 km od domova zabouchl zamčené dveře a klíče nachal na sedadle. Ufff.

Další odpovědi
skorcovaz

V létě jsem v AAA Auto koupila autíčko, dostala jsem klíče 2.. Nevím, jestli jsou to jen keci, ale slyšela jsem, že se kšeftovalo s jetýma autama a to tak, že dostanete 1 klíč a s tím druhým Vám ho čorknou.. :) Normální a běžné je samozřejmě dostat klíče 2.. Zkuste si napsat na odkaz, který přikládám, doufám, že Vám tam pomůžou..

Zdroj: www.spotrebite­le.info/porad­na/

elektrikář

Jistota je jistota normálně jsou k autu dva klíče.Nechal bych raději zámky vymněnit.

klapalfr

Mám pocit, že u nových aut je běžné, že k němu dostanete dva klíče, ale já třeba k naší ojetině také dostal jeden. Pro jistotu jsem si ale u https://www.auto-klic24.cz/ nechal udělat jeden náhradní, který mám schovaný doma. Člověk nikdy neví kdy se mu bude hodit.