kotě07

Družina Černého PERA!!! podruhé

dobré ráno, omlovám se , ale asi jste si zřejmě mysleli, že mám překlep. Já ale doopravdy chci družina černého pera, a ne petra. Družina černého petra je uplne jiný film, takže bych chtěla film družina černého PERA. Za odpovědi děkuji…

Nejlepší odpověď
barnajka

Ahoj,
dívala jsem se, jestli by ten film nebyl někde ke stažení, ale nenašla jsem.
Zkus ale toto – jdi na www. csfd.cz. Možná ty stránky znáš, možná ne…je to databáze snad všech filmů, co kdy byly natočeny 🙂 I Družina černého PERA tam je – a když se podíváš do záložky „VE FILMOTÉCE“, zjistíš, že asi 10 lidí (uživatelů CSFD) tento film má ve své sbírce. Zkus se s nimi postupně spojit, určitě některý z nich bude ochotný ti ten film buď vypálit a nebo ti ho nahraje na nějaký „stahovací“ server jako je třeba www.ulozto.cz atd a ty si ho odtmatud už jenom stáhneš… Pamatuju si dobře, že v tom filmu hraje tvůj dědeček? Noo, tak až těm lidem budeš psát, tohle jim taky řekni – ať vidí, že k tomu filmu máš opravdu speciální vztah a že bych ho moc chtěla. Vsadím se, že to zabere :)

Jak se s těmi uživateli spojit: na www.csfd.cz se zaregistruj – máš to za chviličku, budou po tobě chtít asi jen nějakou přezdívku, heslo a e-mail. Až budeš mít účet hotový, přihlas se do něj. V pravém horním rohu budeš mít okno a tam možnost: MOJE POŠTA. Na to klikni, pak dej NAPSAT ZPRÁVU, do políčka PŘÍJEMCE dej přezdívku toho, komu píšeš -a už můžeš psát. Pak to jen odešleš a budeš čekat, jestli přijde nějaká odpověď. Může to trvat třeba i pár dní, záleží jak často ten člověk na ten web chodí..
Každopádně to zkus – a kdyby byl nějaký problém nebo sis s něčím nevěděla rady, klidně zas napiš. Držím palce, ať to dobře dopadne :)

http://www.csfd­.cz/film/92184-druzina-cerneho-pera/filmoteka/

Další odpovědi
dědapetr

Zkuste ho nájít zde http://www.uloz­.to/6509268/dru­zina-cerneho-petra-cs-film-tvrip-1973-pro-deti-mp4

Zdroj: http://dlouhy-filmy.cz/filmy-online