huxa

Douvolili byste svému 14ti letému dítěti elektronickou cigaretu?

Nejlepší odpověď
anonym

Já tedy ani náhodou. Zjistit, že moje dítě kouří, tak by mělo takové peklo, že by se z toho do smrti nevzpamatovalo. Kouření beru jako zbytečné kurvení zdraví, za které se ještě platí. Toho šmejda, který jako první přišel s tabákem bych v té době na místě odstřelil.
Doplňuji:
Dítěti ani elektronickou!

Další odpovědi
pusinka50

Jo, klidně..... a pak bych mu tu pazouru urazila. Doma jsem špatným příkladem a vím, jak strašně těžké je opravdu a navždy přestat, tak proč začínat

Kamionacka09

Naprosty souhlas s Layoutman.Taky si to takhle rikam.Je mi zle kdyz vidim meho pritele jak si zapaluje krabku dene a casto kasle a nedokaze s tim svinstvem prestat,ani elektronicka nepomohla:-((..Nepreju si aby se moje dite tohle ucilo ani elektronickou!

Sůwa

První veřejně vykouřenou cigaretu mi v mých patnácti letech nabídl tatínek a to hlavně z toho důvodu, abych mu pořád nekázala, že nemá kouřit. Tenkrát se na to pohlíželo jinak, táta byl po TBC plic a přesto kouřil až do konce života ( 75 let ). Když se na to teď podívám zpětně, byla to opravdu škoda peněz a asi i zdraví a jsem moc ráda, že moje dcera nekouří. Když jsem ale docházela na plicní oddělení nemocnice na návštěvy a vyptávala se nejvážnějších pacientů, tak ani jeden z nich nebyl kuřák. Teď se toho zlozvyku pracně zbavuji a je to fakt náročné… 🙂
Takže odpověď zní : dneska už NE.