Avatar uživatele
huxa

Douvolili byste svému 14ti letému dítěti elektronickou cigaretu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Georgo2010, anonym před 4211 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Já tedy ani náhodou. Zjistit, že moje dítě kouří, tak by mělo takové peklo, že by se z toho do smrti nevzpamatovalo. Kouření beru jako zbytečné kurvení zdraví, za které se ještě platí. Toho šmejda, který jako první přišel s tabákem bych v té době na místě odstřelil.
Doplňuji:
Dítěti ani elektronickou!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Jo, klidně..... a pak bych mu tu pazouru urazila. Doma jsem špatným příkladem a vím, jak strašně těžké je opravdu a navždy přestat, tak proč začínat

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kamionacka09

Naprosty souhlas s Layoutman.Taky si to takhle rikam.Je mi zle kdyz vidim meho pritele jak si zapaluje krabku dene a casto kasle a nedokaze s tim svinstvem prestat,ani elektronicka nepomohla:-((..Nepreju si aby se moje dite tohle ucilo ani elektronickou!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

První veřejně vykouřenou cigaretu mi v mých patnácti letech nabídl tatínek a to hlavně z toho důvodu, abych mu pořád nekázala, že nemá kouřit. Tenkrát se na to pohlíželo jinak, táta byl po TBC plic a přesto kouřil až do konce života ( 75 let ). Když se na to teď podívám zpětně, byla to opravdu škoda peněz a asi i zdraví a jsem moc ráda, že moje dcera nekouří. Když jsem ale docházela na plicní oddělení nemocnice na návštěvy a vyptávala se nejvážnějších pacientů, tak ani jeden z nich nebyl kuřák. Teď se toho zlozvyku pracně zbavuji a je to fakt náročné… 🙂
Takže odpověď zní : dneska už NE.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví