Stříbrný

Douvolili byste svému 14ti letému dítěti elektronickou cigaretu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Já tedy ani náhodou. Zjistit, že moje dítě kouří, tak by mělo takové peklo, že by se z toho do smrti nevzpamatovalo. Kouření beru jako zbytečné kurvení zdraví, za které se ještě platí. Toho šmejda, který jako první přišel s tabákem bych v té době na místě odstřelil.
Doplňuji:
Dítěti ani elektronickou!

Další odpovědi:

Stříbrný

Jo, klidně..... a pak bych mu tu pazouru urazila. Doma jsem špatným příkladem a vím, jak strašně těžké je opravdu a navždy přestat, tak proč začínat

Pokročilý

Naprosty souhlas s Layoutman.Taky si to takhle rikam.Je mi zle kdyz vidim meho pritele jak si zapaluje krabku dene a casto kasle a nedokaze s tim svinstvem prestat,ani elektronicka nepomohla:-((..Nepreju si aby se moje dite tohle ucilo ani elektronickou!

Zlatý

První veřejně vykouřenou cigaretu mi v mých patnácti letech nabídl tatínek a to hlavně z toho důvodu, abych mu pořád nekázala, že nemá kouřit. Tenkrát se na to pohlíželo jinak, táta byl po TBC plic a přesto kouřil až do konce života ( 75 let ). Když se na to teď podívám zpětně, byla to opravdu škoda peněz a asi i zdraví a jsem moc ráda, že moje dcera nekouří. Když jsem ale docházela na plicní oddělení nemocnice na návštěvy a vyptávala se nejvážnějších pacientů, tak ani jeden z nich nebyl kuřák. Teď se toho zlozvyku pracně zbavuji a je to fakt náročné... :-)
Takže odpověď zní : dneska už NE.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.