dotaz na zakon

jestlize je nekdo ve vykonu trestu,kdo byl odsouzen za jednu vec na 12mesicu a za druhou tez 12mesicu a z toho mu byl dorucen rozsudek pouze na jedn trest a ten druhy byl veden jako proti uprchlemu,bylo to zarazeni do stejneho typu veznice a ten dotycny do dnesniho dne nedostal rozsudek druheho soudu a jiz je ve vykonu trestu skoro 22mesicu a nemel moznost do dnesniho dne se odvolat proti druhemu rozsudku tak se chci zeptat jestli to neni poruseni zakona.dekuji

Odpovědi
standa

Jste si jist zda ten údajný první rozsudek neřešil i tu druhou trestní věc ?

Pokud si jist jste, pak přichází do úvahy ještě prověření okolností údajného nedoručení druhého rozsudku, kde nejspíš účinky doručení nastaly.

Pokud prokazatelně druhý rozsudek doručen nebyl a ani nenastaly účinky doručení jiným náhradním způsobem, tak lze podat stížnost.