nick23

Kolik stála hra Flappy Bird? Kolik lidi si ji stahlo?

Ahojte, chtel bych se zeptat: tvurce Flappy Bird (oficialni hra) si vydelaval denne 1.000.000 kc, Ta hra, kolik stala? Moc by me to zajimalo:) a jeste kolik lidi si ji stahlo? Mno asi si nikdo nevzpomene, no co budu doufat:D
Doplňuji:
Aha, dekuji:) a jeste neco, nekde jsem cetl, ze chce (nevim jestli je to pravde) zase hru zprovoznit, co si myslite?

Odpovědi
Beer4Real

Hra byla zdarma, hlavní příjem je z různých reklam připojených ke hře.
Stáhlo si to hodně přes 100 milionů uživatelů.

MonkeyKing

Hru vynalezl Vietnamský studet a na svém Twitteru napsal, že neunesl psychický nátlak ze strany hráčů, kteří byli vzteky bez sebe, když prohráli – proto hru zrušil