Emma

Doporučte mi prosím firmu, která montuje bezpečnostní dveře. Ostrava a okolí. Děkuji.

Máte někdo zkušenosti s bezpečnostními dveřmi? Prosím poraďte firmu, ale jen Ostrava a okolí. V Havířově mne velmi zklamali. Děkuji.

Odpovědi
Braník

Emmo něco je tady
http://www.fir­my.cz/Velkoob­chod-a-vyroba/Vyrobci-stavebnin/Vyrobci-stavebnich-prvku/Vyrobci-oken-a-dveri/Vyrobci-dveri/Vyroba-exterierovych-dveri/Vyrobci-bezpecnostnich-dveri/kraj-moravskoslezsky/os­trava-mesto

buba

Emmo pro Ostravu je top prodejce pan Drozda prodává dveře od HTdveře a tuším i Bedex , dveře dělá dlouho a rozumí tomu jako nikdo. Navrhne Vám a dodá opravdu špičku na trhu za super peníze a navíc zajistí servis, tuším i otevírá zabouchnuté dveře.Jednoznačně se obrátit v Ostravě na něj.Nám dělal žaluzie.