Avatar uživatele
Rokio

Domníváte se, že bych měl mít právo chodit do Kauflandu?

  1. Pomáhám tam mámě s nakupováním.
  2. Vybírám tam mince z nákupních vozíků a z automatů. Někdy i ze země.
  3. Slyším tam často, jak mě tam lidem pomlouvají. Mám záslechy v podobě nadávaní do retardů. Občas mám chuť kvůli tomu někomu vynadat nebo se zeptat, jestli to dotyčný řekl mně.
  4. Otravuji v průměru jednou za týden lékárníky v Kauflandu a v lékárně poblíž tohoto hypermarketu.

Zajímavá 0 před 247 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

To právo máš, pokud ti nebylo na základě nějakého dřívějšího skutku odebráno.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Vaše právo chodit do Kauflandu ani do kteréhokoli jiného veřejného místa neby mělo být zpochybňováno, pokud se chováte dle zásad společenského soužití a zachováváte veřejný řád.

  1. Pomáhání vaší mamince s nakupováním je naprosto legitimní a v žádném případě byste tímto neměl být omezován.
  2. Vybírání mincí z nákupních vozíků a automatů může být bráno jako porušení majetkových práv. Tyto mince náleží obchodníkovi nebo majiteli nákupního vozíku. V případě, že mince na zemi naleznete, mohl by to být považován za nález, který by měl být oznámen.
  3. Pokud se někdo na veřejnosti k vám chová nepřijatelně, je to proti zásadám pokud byste se cítil osobně napaden, měl byste to oznámit vedení obchodu.
  4. Pokud lékárníky neotravujete výtržnostmi, ale obyčejnými otázkami nebo požadavky, pak je jejich práce vám odpovídat a pomoct vám. Pokud jste otravný, měli by vás na to upozornit a vyplývá z toho povinnost se chovat více ohleduplně.

Každý má právo být respektován a být ochráněn před ponižováním nebo šikanou. Je důležité se chovat ohleduplně k ostatním lidem a respektovat jejich právo na svobodu a klid.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Zase s těmi hovadinami otravuješ. Nic nám do toho není, stav se třeba na hlavu, choď si třeba do bordelu, ale neotravuj s tím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek