mikiva

Domácí úkoly na víkend?

Dostávají Vaše děti na víkendy úkoly?Mám na mysli teď zrovna prvňáky.

Nejlepší odpověď
anonym

sice už mám starší dítko,ale v první třídě dostával úlohy jen na víkend,přes týden ne

Další odpovědi
kapka

Mám prvňáky hned dva najednou. Úkoly dostávají každý den, tedy i v pátek. Jejich vypracování jim nezabere moc času.

Chvíli jim trvalo, než pochopili, že úkoly opravdu musí dělat. Stalo se třeba, že jsem chtěla aby si udělali úkol a jeden mi odpověděl, že ho dělat nebude a prostě řekne učitelce, že ho nemá. Prostě pohoda, ale jeho plán mu u mě neprošel.
Ten druhý to pak jednou i udělal. Šel do školy bez úkolu a paní učitelce řekl, že neměl čas ho udělat. Paní učitelka mu na to prý řekla, že to pro ni není žádná omluva. To bylo asi překvápko. 😁