Avatar uživatele
Themeansar

Dokázali byste žít měsíc bez telefonu a internetu?

Lidi před 40 lety žili bez mobilu a internetu a nikdo si nestěžoval, stačilo jim to, že měli doma rádio a televizi, tak jako se lidi léčí ze závislosti na kouření a alkoholu, tak brzo se lidi budou léčit ze závislosti na mobilu a internetu, proč o tom mluvím, šel jsem na nákup potravin a zapomněl jsem si mobil, a to je první krok léčby závislosti na mobilu a internetu.

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 327 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ano

Ano, bez problémů. Žil jsem tak léta a nic mě nechybělo. Každý rok o dovolené jsem 3 týdny mimo těchto vymožeností a vůbec mě to nechybí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Ano

Zcela bez problémů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Ano

Za čias našej mladosti sme dokázali žiť aj bez internetu a mobilu, dokonca sme sa spolupodieľali na plnej zamestnanosti poštových služieb.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Ano

Klidně celý život, i bez elektřiny nebo tekoucí vody. Proč by ne, jako, žily tak generace před námi tisíce let?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Jiná odpověď

Zapomenout něco není forma léčby, ale projev zapomnětlivosti nebo sklerózy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Ano

Zatím jsem to nezkoušel, ale určitě se to dá. Nedávno jsem koukal na seriál o stopách Járy Cimrmana, v jedné epizodě jsem viděl pařez, na něm palička na maso a mobil. Nad tím tabulka s nápisem: „Místo k nabíjení mobilu“. Moc se mi tento druh humoru líbí. Chce to hodně fantazie něco takového vytvořit.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivo xxx

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Savier

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Ano

Samozřejmě, že ano.
Doma, v soukromí jistě ano.
V práci by to také měsíc šlo..... :) V té druhé telefon nepotřebuji.
Jen bych s některými jednorázovými platbami musela zajít na poštu nebo do banky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Ano

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek