Themeansar

Dokázali byste žít měsíc bez telefonu a internetu?

Lidi před 40 lety žili bez mobilu a internetu a nikdo si nestěžoval, stačilo jim to, že měli doma rádio a televizi, tak jako se lidi léčí ze závislosti na kouření a alkoholu, tak brzo se lidi budou léčit ze závislosti na mobilu a internetu, proč o tom mluvím, šel jsem na nákup potravin a zapomněl jsem si mobil, a to je první krok léčby závislosti na mobilu a internetu.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

Ano

Ano, bez problémů. Žil jsem tak léta a nic mě nechybělo. Každý rok o dovolené jsem 3 týdny mimo těchto vymožeností a vůbec mě to nechybí.

Další odpovědi
Emefej

Ano

Zcela bez problémů.

led

Ano

Za čias našej mladosti sme dokázali žiť aj bez internetu a mobilu, dokonca sme sa spolupodieľali na plnej zamestnanosti poštových služieb.

Filip84

Ano

Klidně celý život, i bez elektřiny nebo tekoucí vody. Proč by ne, jako, žily tak generace před námi tisíce let?

Pepa25

Jiná odpověď

Zapomenout něco není forma léčby, ale projev zapomnětlivosti nebo sklerózy.

paul1

Ano

Zatím jsem to nezkoušel, ale určitě se to dá. Nedávno jsem koukal na seriál o stopách Járy Cimrmana, v jedné epizodě jsem viděl pařez, na něm palička na maso a mobil. Nad tím tabulka s nápisem: „Místo k nabíjení mobilu“. Moc se mi tento druh humoru líbí. Chce to hodně fantazie něco takového vytvořit.

ivo xxx

Ano

Savier

Ne

da ny

Ano

Samozřejmě, že ano.
Doma, v soukromí jistě ano.
V práci by to také měsíc šlo..... :) V té druhé telefon nepotřebuji.
Jen bych s některými jednorázovými platbami musela zajít na poštu nebo do banky.

Rocker

Ano

GM

Ano