Kelt

Dokázali byste to, co je na videu?

Tak včera jsem se podíval na toto video. https://www.y­outube.com/wat­ch?v=WLSwXLXDsoQ
Jsou tam hraniční přechody. Ale já se ptám na ukázku mezi 5:13 – 5:18. Kdo z vás to dokáže. Jinak video je zajímavé.
Tak se pak pochlubte, kdo jste to dokázal, dokázala. Děkuji.

Odpovědi
elkon

Pokud myslíš to zvednutí nohy, tak to není problém.

rrihamirek1

Pokud si vzpomenu na ceskou poradovou vojenskou sluzbu, vypada tohle straslive komicky. Pochodovani, kdy se rukou macha az do nebe a nohy, ktere si davaji u hlavy leg-shake, neboli potreseni nohou. 😁

VaclavZeman

Ne, nyni urcite ne. Ale pred dvaceti pety lety a padesati kilogramy asi ano.

zjentek

Jenže tohle není pro Čecha, ne ne, a tamti, to jsou všechno Bruce Leeové, chápeš?

(Elkon 🤣🤣🤣)