lukas.zmizik

dodělaly by dnešní děcka vůbec nějakou školu nebo alespoň ročník, kdyby najednou nafurt vypadl internet?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Určitě by si zvykli a studovali by jako jsme studovali my. Knihovny naštěstí zatím nikdo nezrušil… 🙂

Další odpovědi
Hohny

Zase jim nemůžem tak křivdit (vlastně i mě), prostě je taková doba a už se to bere jako takový standard, lidé se jenom přizpůsobují, koneckonců většina světa by dnes bez internetu skoro nemohla fungovat.
Doplňuji:
Ale je pravda, že sakra zlenivěli díky internetu…Ale co můžem vědět, třeba za 40 let budu vnoučatům říkat, jak jsou líný a neschopný, že já v mládí musel vše pracně hledat přes internet.

bolak

Možná ještě s lepšíma známkama než teď, kdyby nemuseli celej den někoho šťouchat a lajkovat.

M.

Já to tedy zvládám.

led

Urobili by presne to isté, čo deti v dobe pred internetom. Začali by sa učiť.
Doplňuji:
Učili by sa dokonca aj v prírode, čím by získali aj zdravie pre svoj unavený organizmus. Nehovoriac o tom, že by sa stali ľudskejší voči svojmu okoliu.

Ale priama odpoveď na priamu otázku: zvládli by to, aj bez výhovorky – nemali sme elektrinu..

tom004

Pro >Sůwa<. Máš pravdu, knihovny nezrušili, ale jak by je „chudinky naše“ našli. Pokud by nešel net, nefungovala by ani GPS, aby jim ukázala cestu. Co potom? 🙂

Sůwa

Možná by ses divil, kolik i v době internetu je v knihovně mladých lidí, ale to bys nejdřív musel do některé zajít 🙂.

anonym

Suwo , mate pravdu .. do knihovny chodim kazdy mesic a je tam spostu mladejch .. chodi tam na internet ! :)) -iv-