Avatar uživatele
lukas.zmizik

dodělaly by dnešní děcka vůbec nějakou školu nebo alespoň ročník, kdyby najednou nafurt vypadl internet?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? iceT, johana 56, anonym, anonym, elvan před 4215 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Určitě by si zvykli a studovali by jako jsme studovali my. Knihovny naštěstí zatím nikdo nezrušil… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hohny

Zase jim nemůžem tak křivdit (vlastně i mě), prostě je taková doba a už se to bere jako takový standard, lidé se jenom přizpůsobují, koneckonců většina světa by dnes bez internetu skoro nemohla fungovat.
Doplňuji:
Ale je pravda, že sakra zlenivěli díky internetu…Ale co můžem vědět, třeba za 40 let budu vnoučatům říkat, jak jsou líný a neschopný, že já v mládí musel vše pracně hledat přes internet.

Upravil/a: Hohny

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Sůwa Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Možná ještě s lepšíma známkama než teď, kdyby nemuseli celej den někoho šťouchat a lajkovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M.

Já to tedy zvládám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Urobili by presne to isté, čo deti v dobe pred internetom. Začali by sa učiť.
Doplňuji:
Učili by sa dokonca aj v prírode, čím by získali aj zdravie pre svoj unavený organizmus. Nehovoriac o tom, že by sa stali ľudskejší voči svojmu okoliu.

Ale priama odpoveď na priamu otázku: zvládli by to, aj bez výhovorky – nemali sme elektrinu..

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
tom004

Pro >Sůwa<. Máš pravdu, knihovny nezrušili, ale jak by je „chudinky naše“ našli. Pokud by nešel net, nefungovala by ani GPS, aby jim ukázala cestu. Co potom? 🙂

před 4215 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Možná by ses divil, kolik i v době internetu je v knihovně mladých lidí, ale to bys nejdřív musel do některé zajít 🙂.

před 4215 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Suwo , mate pravdu .. do knihovny chodim kazdy mesic a je tam spostu mladejch .. chodi tam na internet ! :)) -iv-

před 4215 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek