hajlaposka

Dobrý sen potřebuju pomoc je mi 14 jsem holka a mam fousy jak se jich mam zbavit ??? Pinzetouvto bolííí ☹ ☹

Odpovědi
Lili Marlene

V žádném případě to nehol! Naroste ti mnohem horší. Kup si v drogerii vosk. A nebo přežij to vytrhávání, po určité době to přestane bolet.

anonym

Jestli jsi brunetka, není to nic neobvyklého, kup si vosk na depilaci, nebo depilační vosk Opilca, ten si napatláš a vyžete ti to chloupky i s kořínky, nebolí to vůbec, ten vosk drtek štípne, ale to se dá taky vydržet.
Doplňuji:
Hlavně si nenech do sebe cpát nějaký hormony, ještě ti to ublíží!

Questman

Hezky si půjč od tatínka, nebo kup v obchodě, jednorázové holící strojky a hol :)

Krakis

Dojdi si k doktorům,je to přebytek mužských hormonů,dneska už se to dá upravit.Každý člověk má jak mužské tak ženské hormony,záleží v jakém jsou poměru.

ahold

Zajdi si na kosmetiku. Poradí ti nejlepší způsob jak se problému zbavit.
Mají hodně zkušeností s depilací a jsou dobře vybavení.
Pomůžou ti.

marci1

Co tak slyším od známých, dobrá je vosková depilační náplast. Existují různé druhy. Dají se koupit.
http://depila­ce.heureka.cz/jo­anna-sensua-depilacni-naplast-na-oblicej-12-ks/