Dobrý den,ve smlouvě mam pomocná kuchařka,chtějí abych vařila,maji na to právo,prý je to v zákoníku práce.Děkuji

Nejlepší odpověď
hanulka11

Proč nechcete vařit, aspoň získáte praxi a něco se přiučíte a je třeba řádně pročíst smlouvu a s vedoucím se dohodnout. Třeba vám přidá když zjistí, že jste šikovná.

Další odpovědi
chudst

Jestli na to maji pravo netusim, ale i kdyzby nemeli, tak pozor na to, co jim odpovite, at taky neprijdete o misto. Svet je dneska pitome zarizenej :(

Michal Kole

a v pracovní smlouvě nemáte náplň práce ?

fablen

určitě vařit můžete – zodpovědnost za kvalitu jídla by ale měla mít nějaká jiná osoba (vyučená kuchařka), která by na Vás měla průběžně dohlédnout…takže souhlas s ostatními

Fíli

Ja nevim, ale neprijde mi zase tak nelogicke ze po vas chteji abyste varila, paklize jste kucharka. Nepredpokladam ze fce pomocne kucharky je stejna jako sestry na operacnim sale, ta „jen“ stoji a podava veci.

elektrikář

Jde o to zda to umíte. Jistota a ostatní přijde časem. Varoval bych vedoucího že pokud se to nepovede bude si to všechno zbaštit sám.