fabio

Prodal jsem auto cizinci, mohu ho odhlásit? Může si pak cizinec auto přihlásit v ČR?

Dobry den prodal jsem auto cizinci mohu ho odhlásit? a může si pak cizinec auto přihlásit v ČR

Nejlepší odpověď
zzzzz

Vy auto odhlásit musíte, on si ho přihlásí pouze pokud tady má pobyt, nebo si ho přihlásí ve své zemi, to ale není vaše starost, vy auto v každém případě odhlaste. Pokud by s ním něco spáchal, nebo neplatil za povinné ručení, tak by jste z toho mohl mít problémy a hlavně dluhy:-(((