Hajagriva

Dobrý den, nevíte, jestli existuje nějaký zákon, který upravuje ceny za energie? Nebo si to město vymýšlí samo? Díky

Nejlepší odpověď
Drap

Existuje předpis, jak se ceny energie, v tomtopřípadě zřejmě tepla, vypočítávájí. Záleží při tom na celé řadě faktorů. Tím se může cena v jednotlivých městech lišit. Určitě si nevymýšlí, pokud nejsem s výší ceny spokojen, mohu se na příslušném úřaqdě na výpočet a stanovení výše ceny informovat.

Hajagriva

To je pravda, už jsem to četla. Ty ceny, co město stanovilo, jsou ale fakt nehorázný… maminka je z toho špatná a já bych ráda zjistila, na koho se vlastně můžu obrátit, protože to město taky může pěkně kecat…