Petra02

Nevíte, jak se dostanu MHD od vlakového nádraží v Českych Budějovicích ke Kauflandu?

Kaufland

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Dobrý den, nevite jak se dostanu s vlakového nádraží v Českych Budějovicích ke Kauflandu? Myslím tím MHD.dekuji

Odpovědi
Arne1

Na hledání spojení v Česku slouží IDOS. Například – viz zdoj

Zdroj: https://idos.id­nes.cz/idsjk/spo­jeni/vysledky/?f=%C4%8C­esk%C3%A9%20Bu­d%C4%9Bjovice,%20N%C3%A­1dra%C5%BEn%C3%AD&fc=8&t­=Stromovka&tc=304003