Dobrý den. Mužete mě poradit v PC po zapnutí i při internetu mě stale "vyskakují tabulky" (okna)

Dobrý den. Mužete mě poradit v PC na internetu mě stale "vyskakují" tabulky Communicator.exe i jine třeba v aplikaci internet explorer došlo k chybě...zadám "odeslat zprávu o chybách" kde lze v PC nají o jakou chybu se jedna ? Vyskakuje i tabulka druhy "disk" nebo program je zaneprazdněný taky tabulka není přistup do dokumentu tyto posledni dvě při zapnuti PC tabulky Communicator.exe a v alikaci explorer došlo k problemu vyskakují během hledani v internetu a podobně . Děkují moc za odpovědi
Doplňuji:
ventou
Dobrý den. Mužete mě poradit v PC po zapnutí i při internetu mě stale "vyskakují tabulky" (okna)

Dobrý den. Mužete mě poradit v PC i při internetu mě stale "vyskakují" tabulky (okna) tyto Communicator.exe i jine třeba v aplikaci internet explorer došlo k chybě...zadám "odeslat zprávu o chybách" kde lze v PC najít o jakou chybu se jedna ? Vyskakuje i tabulka druhy program je zaneprazdněný, taky tabulka není přistup do dokumentu (kliknu na OK a tabulka se zavře a až nyní naskoči internet) tyto posledni dvě při zapnuti PC, tabulky Communicator.exe a tabulka v alikaci explorer došlo k problemu vyskakují během hledani v internetu a podobněn nebo jen tak, čtu na internetu a vyskoči tabulka Communicator.exe nebo taky v alikaci explorer došlo problemu. Děkují všem moc za radu odpovědi

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Podle toho co jsem zjistil se jedná o program Microsoft Office Communicator 2005. A nejste jediný, který s tím má problémy. Doporučuji tento program odinstalovat pokud ho nepotřebujete.Konkrétně Communicator.exe je program, který běží na pozadí a v novějších verzích Windows (Vista a 7) jsou hlášeny problémy.

Snad jsem pomohl.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.