Bronzový

Co mám s počítačem? Děkuji

Asi 1x za den se mi objeví modrá obrazovka s bílími textem: BYLY ZJIŠTĚNY POTÍŽE A SYSTÉM WINDOWS BYL UKONČEN ABY NEDOŠLO K POŠKOZENÍ POČÍTAČE.
POTÍŽE PRAVDĚPODOBNĚ ZPŮSOBIL SOUBOR ATI2DVAG.
POKUD JE TO POPRVÉ CO VIDÍTE OBRAZOVKU S CHYBOU ZASTAVENÍ POČÍTAČE, RESTARTUJTE POČÍTAČ.
PODKUD SE OBRAZOVKA OBJEVÍ ZNOVU, POKRAČUJTE TĚMITO KROKY: OVLADAČ ZAŘÍZENÍ UVÁZNUL V NEKONEČNÉ SMYČCE. TO OBVYKLE OZNAČUJE POTÍŽE SE SAMOTNÝM ZAŘÍZENÍM NEBO S NESPRÁVNÝM NAPROGRAMOVÁNÍM HARDWARU ZE STRANY OVLADAČE ZAŘÍZENÍ.
OBRATTE SE NA DODAVATELE HARDVAROVÉHO ZAŘÍZENÍ A VYŽÁDEJTE SI POSLEDNÍ AKTUALIZACE OVLADAČE
***STOP: 0x000000EA (0x890DAB08,0xBA457CBC, 0x00000001)
ATI2DVAG
ZAHAJOVÁNÍ VÝPISU FYZICKÉ PAMĚTI RAM

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Nechtělo by to obnovit nastavení do určitého dne před problémem? Po zapnutí pc stlačit f7 a vrátit pc o pár dní zpátky.
Doplňuji:
To jsem tomu dal, měl jsem napsat stlačit f8 a ne f7, moje chyba. Jinak mně to takhle funguje, už jsem si to několikrát takto obnovil a nic se mi z pc neztratilo. Ale může to být samozřejmě i něčím jiným a obnova nepomůže, potom bych to nechal odborníkovi. Přeju hodně zdaru.

Další odpovědi:

V nabídce Start zvolte Spustit. Do okénka napište cmd a otevře se rozhraní příkazového řádku. (Možná systém bude vyžadovat administrátorské oprávnění, v tom případě ve Start/Programy/příslušenství zvolte Příkazový řádek a Spustit jako správce).
Do toho napište chkdsk c: /r včetně mezer. To c: platí v případě, že systémový disk je C, to bývá nejčastější, jinak D. Proběhne kontrola svazku a opraví se chyby. Kontrola může být naplánovaná při příštím spuštění počítače, stiskněte A jako Ano.

Zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/C md

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.