Dobrý den, může mi někdo pomoci? Jak se z úvodní stránky dostanu na další otázky?

Doplňuji:
Asi bych se měl omluvit za tak trochu chyták. Samozřejmě znám tlačítko "VÍCE OTÁZEK", ale když na něj kliknu, dostanu se zpět na úvodní stránku. Dělám něco blbě já, nebo ten, kdo to napsal?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Dostaneš se zpět na 1. stránku ale dole místo "více otázek" je již číslování stránek a můžeš stránkovat. Zcela zbytečný krok. Na všech serverech je rovnou číslování stránek a žijou !!

Jinak grafika zcela hnusná a mnemotechnicky nepřehledná.
Doplňuji:
Někdo tady psal že je pro něj písmo malé, ale stránka má vůči formátu monitoru rozměrovou rezervu. Zvětšte si písmo ctrl + kolečko myši, tak aby vám stránka zabrala celý monitor.

Další odpovědi:

Stříbrný

Ano, je to chybně naprogramované, mělo by být stránkování ihned na úvodní stránce, nevidím důvod, proč je pro další otázky potřeba další klik navíc.
Zrovna tak, když dáte "Můj profil", skočí to na "Moje otázky", kliknete na "Moje odpovědi", vyberete si otázku, na kterou jste v minulosti odpověděl, kliknete na ní a pokud dáte zpět, tak místo aby vás to vrátilo zpět na "Moje odpovědi", hodí vás to nesmyslně na "Moje otázky".

Zlatý

Dole vpravo máš - DALŠÍ. Pak ti naskočí další stránky otázek.
Doplňuji:
Zelené políčko.

Zlatý

Posunout stránku dolů,vpravo pod otázkami je pole-další otázky- na to klik,a hned se zobrazí další stránky.
Doplňuji:
Ano,ono se to vrátí na hlavní stránku a v tom je to kouzlo,je potřeba posunout se zase dolů a tam jsou pak čísla,na která když klikneš,tak se ti otvřou i další otázky.

Když kliknu na více otázek, tak se mi objeví nabídka dalších stran a nahoře témata otázek. Pokud dole nevyberu stranu, která mne zajímá, tak jsem samozřejmě na první straně.
Tak nevím, co děláš špatně, ale je to rozhodně chyba.

Bronzový

Místo záložky DOMŮ, vyber záložku KATEGORIE (nahoře) tam máš nejen ony stránky, ale i kategorie a sream.
Doplňuji:
Opravuji, stream je na záložce DOMŮ tak to si aspoň už budu pamatovat. :-)

Zlatý

Taky jsem vždy na 1. stránce. Pak si ale vybereš nějakou další stránku :-).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.