Avatar uživatele
anonym

Dobrý den, může mi někdo pomoci? Jak se z úvodní stránky dostanu na další otázky?

Doplňuji:
Asi bych se měl omluvit za tak trochu chyták. Samozřejmě znám tlačítko „VÍCE OTÁZEK“, ale když na něj kliknu, dostanu se zpět na úvodní stránku. Dělám něco blbě já, nebo ten, kdo to napsal?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4425 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Odpoveď byla označena jako užitečná

Dostaneš se zpět na 1. stránku ale dole místo „více otázek“ je již číslování stránek a můžeš stránkovat. Zcela zbytečný krok. Na všech serverech je rovnou číslování stránek a žijou !!

Jinak grafika zcela hnusná a mnemotechnicky nepřehledná.
Doplňuji:
Někdo tady psal že je pro něj písmo malé, ale stránka má vůči formátu monitoru rozměrovou rezervu. Zvětšte si písmo ctrl + kolečko myši, tak aby vám stránka zabrala celý monitor.

Upravil/a: mosoj

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hykam

Ano, je to chybně naprogramované, mělo by být stránkování ihned na úvodní stránce, nevidím důvod, proč je pro další otázky potřeba další klik navíc.
Zrovna tak, když dáte „Můj profil“, skočí to na „Moje otázky“, kliknete na „Moje odpovědi“, vyberete si otázku, na kterou jste v minulosti odpověděl, kliknete na ní a pokud dáte zpět, tak místo aby vás to vrátilo zpět na „Moje odpovědi“, hodí vás to nesmyslně na „Moje otázky“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terry

Dole vpravo máš – DALŠÍ. Pak ti naskočí další stránky otázek.
Doplňuji:
Zelené políčko.

Upravil/a: terry

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Posunout stránku dolů,vpravo pod otázkami je pole-další otázky- na to klik,a hned se zobrazí další stránky.
Doplňuji:
Ano,ono se to vrátí na hlavní stránku a v tom je to kouzlo,je potřeba posunout se zase dolů a tam jsou pak čísla,na která když klikneš,tak se ti otvřou i další otázky.

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Když kliknu na více otázek, tak se mi objeví nabídka dalších stran a nahoře témata otázek. Pokud dole nevyberu stranu, která mne zajímá, tak jsem samozřejmě na první straně.
Tak nevím, co děláš špatně, ale je to rozhodně chyba.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Místo záložky DOMŮ, vyber záložku KATEGORIE (nahoře) tam máš nejen ony stránky, ale i kategorie a sream.
Doplňuji:
Opravuji, stream je na záložce DOMŮ tak to si aspoň už budu pamatovat. 🙂

Upravil/a: IK

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Taky jsem vždy na 1. stránce. Pak si ale vybereš nějakou další stránku 🙂.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek