veravendy

dobrý den..když se přítel necítí na miminko je šance, že se jeho názor změní??kdy se pozná, že jsem těhotná??

mám furt na něco chuť, ale nevím co bych si dala, přijde mě, že jsem přibral je možné, že jsem v tom??prášky jsem poslední dobu nebrala pravidelný čas..že jsem zapoměla a dala si až večer

Nejlepší odpověď
www

Přítel se po zjištění, žes snad těhotná může skutečně zachovat tak, že svůj názor změní.
Rozhodně bych se na to ale nespoléhal, klidně to může totiž pojmout jako vydírání, nebo neřešitelnou situaci.
Neznáme jeho kvality ani tvoje, jeho postoje, váš vztah atd.
Takže bacha na to!

Další odpovědi
venkovan

Taky mám pořád na něco chuť, přibírám a těhotný prý nejsem. Tak nevím. Zkus doktor, ten by řekl víc.
A s přítelem – to je ve hvězdách. Může se k tomu malému (malé) postavit čelem i otočit zády. Do vztahu nevidíme, ale hodně kluků se k takovému problému skutčně postaví čelem a začnou se starat aby jejich buňka a buňka ženy po spojení a namnožení se měly dobře.