ara1

Jak můžu najit dotyčnou osobu, když nemám na ni kontakt a ani neznám její adresu?

Poradte mi prosim jak ho mam najit a vyhledat kdysi pro me hodne udelal a pomohl

Půvdní neotázka
Dobry den jak muzu najit dotycnou osobu kdyz nemam na neho kontakt a ani adresu neznam dekuji

Nejlepší odpověď
mojitek

prostě zadejte do googlu jméno té osoby a hledejte,hledej­te.Pokud osoba nebydlí někde v jeskyni,v ústraní od civilizace,tak se jí dřív či později nakonec dopátráte.Já takhle našel už pár lidí.Hodně štěstí

Další odpovědi
Kepler

Pokud znáš, zkus zadat jméno a příjmení do vyhledávače (třeba Seznam). Pokud se někdy angažoval na netu pod tímto jménem a nejmenuje se zrovna něco jako Jan Novák, pak při troše štěstí něco můžeš najít. Aspoň nějaké indicie. Já jsem tak našel bývalého spolužáka (pravda, nemá moc obvyklé jméno).

dalid

Vyuzi to co o nom vies. Mladsi bude na zrejme na facebooku, linked in, gmail,
podnika? bude na zivnostenskom toto vsetko najde google. Starsi ludia mavaju pevnu linku, mozno bude v zozname. existuju telefonne zoznamy aj na mobily. Vies posledne miesto bydliska? Kontaktuj nejake osoby ktore tam poznas alebo napis na facebookovu stranku mesta. Ale neprehanaj to, v dnesnej dobe si ludia sukromie chrania.

Drap

Přihlásit se do pořadu ČT Pošta pro tebe. Legálním způsobem osou budeš velmi těžce hledat.