Avatar uživatele
ara1

Jak můžu najit dotyčnou osobu, když nemám na ni kontakt a ani neznám její adresu?

Poradte mi prosim jak ho mam najit a vyhledat kdysi pro me hodne udelal a pomohl

Půvdní neotázka
Dobry den jak muzu najit dotycnou osobu kdyz nemam na neho kontakt a ani adresu neznam dekuji

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? mojitek před 2906 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mojitek

prostě zadejte do googlu jméno té osoby a hledejte,hledej­te.Pokud osoba nebydlí někde v jeskyni,v ústraní od civilizace,tak se jí dřív či později nakonec dopátráte.Já takhle našel už pár lidí.Hodně štěstí

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zzzzz Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Pokud znáš, zkus zadat jméno a příjmení do vyhledávače (třeba Seznam). Pokud se někdy angažoval na netu pod tímto jménem a nejmenuje se zrovna něco jako Jan Novák, pak při troše štěstí něco můžeš najít. Aspoň nějaké indicie. Já jsem tak našel bývalého spolužáka (pravda, nemá moc obvyklé jméno).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dalid

Vyuzi to co o nom vies. Mladsi bude na zrejme na facebooku, linked in, gmail,
podnika? bude na zivnostenskom toto vsetko najde google. Starsi ludia mavaju pevnu linku, mozno bude v zozname. existuju telefonne zoznamy aj na mobily. Vies posledne miesto bydliska? Kontaktuj nejake osoby ktore tam poznas alebo napis na facebookovu stranku mesta. Ale neprehanaj to, v dnesnej dobe si ludia sukromie chrania.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Přihlásit se do pořadu ČT Pošta pro tebe. Legálním způsobem osou budeš velmi těžce hledat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek