Franz98765

Dají se vyzvednout peníze bez poštovní poukázky?

Dobrý den daji se prosim vas vyzvednout penize bez poštovní poukázky? Dekuji

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Poštovní služby

Odpovědi
ivzez

Jedině z bankomatu.

Jestli jste ztratil poukázku, informujte o tom odesilatele.
Ten Vám po nějaké době zašle novou.

Edison

Zkusil bych zavolat na počtu. Tam Ti řeknou, jestli, případně jak by to možná mohlo jít, třeba na občanku. Když jdou jiné zásilky, co by nešly peníze.

mzm

Dají,
v bance normálně na přepážce, kartou z bankomatu, případně z peněženky.
Tedy vlastní, cizí asi jen tak, jak píše Edison.
Pak mě ještě napadá jeden způsob, ale zmíněním bych porušil pravidla zdejšího webu. :)

Mc Merkurion

… na základě čeho si chceš peníze vyzvednout ???