Pokročilý

Dobrý den :D hledám Pou pro Windows Phone

Dobrý den :D hledám Pou pro Windows Phone a nemužu ho najít, kámoška ho má na mobilu a je to fakt pecka :D děkuju moc :) a abych nezapoměl chci poděkovat Bedy za to že mi pomohl vybrat nový mobil :) fakt ste měl pravdu neseká se je rychlý tak doufám že to tak vydrží!!! heh :D
Doplňuji:
už hrajuuu :D děkuju! myslim si že to nebude tak hrozné jak mibilem Sony xperia typo :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Já taky děkuji, jsem rád za zpětnou vazbu. K problému - pod Windows Phone se ta hra nejmenuje Pou, ale Mou. Stáhnete ji z oficiálního obchodu - http://www.windowsphone.com/…
Doplňuji:
Prosím, otevřete si profil, abych Vám mohl odpovědět na otázku - skočte si do nastavení svého profilu, tam to otevřete odkliknutím Neumožnit kontaktovat nebo něco v tom smyslu - odpověď Vám tentokrát pošlu veřejně, asi tím nic nezkazím - Nemusíte se bát, že byste si špatně vybral, vždyť i Vaše slova ukazují spokojenost. Když tak si projeďte recenze a uvidíte, že jsou velmi kladné, mimo jiné Vám mohu vytáhnout výňatek z jedné recenze ze serveru Mobilmania.cz - "Finské telefony využívající systém Windows Phone jsou totiž zcela zřetelně plynulejší a rychlejší než jejich cenově srovnatelní konkurenti s Androidem."
Kdyby někdy něco, však víte, kam se obrátit, ale myslím si, že to nebude potřeba...

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.