Dobrý den,ctěla bych se zeptt, co je potřeba udělat pro svěření dětí do své péče.

S přítelem jsme se rozešli a jeho matka mi vyhrožuje,že mi vezme syna. mám i dceru, ale ta ji nezajímá. otec dětí holduje alkoholu a pokuď se víc napije tak je agresivní.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Musíte adresovat soudu (okresní) návrh na úpravu styku s nezletilými dětmi.

Do návrhu uveďte všechny důvody a argumenty jak byste si styk se svými dětmi, ať již z vaší strany nebo ze strany jejich otce, představovala.

Pro svá tvrzení uvádějte důkazy případně návrhy na svědectví...

Stříbrný

Bude muset rozhodnout soud! Pokud jste ve veliké tísni, obraťte se na Bílý kruh bezpečí.Tam se Vám dostane i právní pomoci a tuším,že zdarma. A nejen to.

Pokročilý

Budte v klidu a bez obav,jelikoz neni mozne,aby matka vaseho pritele vam mohla ,jen tak vzit dite,proto by museli byt, hodne velke nedostatky, ve vasi peci o nej a to si myslim,ze neni.Tak,nyni k vasi otazce,co je potreba proto,aby byli vase deti, svereny do vasi pece.Neni to vubec slozite,napise se navrh k soudu, na zmenu vychovy a vyzivy,k vasemu okresnimu soudu,kde bydlite,ale nejdrive si zajdete, na vas meststky urad ci magistrat a vyhledejte urad socialne-pravni ochrany deti/je to pece o dite/,zde vam pomuzou ,tento navrh napsat a pokud ne,zajdete na ten okresni soud a vyhledejte tajemnici soudu, pro opatrovnicke veci a ta vam tento navrh napise,nejlepe tam zajdete v pondeli ci ve stredu,jsou to uredni dny.A pokud, ani tam by nebyli ochotni,navstivte obcanskou poradnu,kde poskytuji bezplatne pravni poradenstvi a take tam lidem pomahaji, se sepsanim vsech moznych navrhu k soudu,mimo trestnich veci.Obcanske poradny pracuji, skoro ve vsech okresnich mestech a zde vam zasilam jejich web.,kde jsi najdete, vam nejblizsi poradnu ano,je to www.obcanskeporadny.cz.Nemejte strach,nikdo vam neveme vase deti a matka vaseho pritele, ma zcestne predstavy a pokud by chtela neco takoveho provest,ihned a bez vahani volejte policii,jednalo by se o protipravni cin.Hodne stesti preju a pokud by jste mela nejake nejasnoti nebo cokoliv jineho ,napiste mi na email: bond73@seznam.cz,rad vam pomuzu,jinak preju hodne stesti a opatrujte se s detmi,vse dobre dopadne,nebojte se.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.