Encoma

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda je možné použít na svatební oznámení kresbu Josefa Čapka.

Nejlepší odpověď
led

Svadobné oznámenie nie je komerčné, pokiaľ ho použijete pre sebe, môžte. Ochrana autora už skončila. Dobré je pri obrázku použiť aj jeho podpis, či meno ako autora…

Ten psíček a mačička je naozaj pekná uputávka :)

Další odpovědi
Dragoun69

Taky si myslím, že by se pan Josef Čapek vůbec nezlobil, kdyby věděl, že jeho postavičky mají lidé, tak rádi, že si dají na svatební oznámení. Myslím si, že by ho to potěšilo.