Dobré skryše - máte nějaký tip?

Můj bracha je děsně vynalézavý a vše najde.At už penize nebo muj denik.Ani zamky ho nezastavi.Neznate nějaké skrýše jaké bych si mohla vyrobit např.napadlo mě dvojté dno,ale nevím jak ho udělat.Nebo taky v podlaze,ale může byt cokoli.nevýhoda je,že náš byt je malý a s brachou mam společny pokoj.Jsem zoufala!!!!POMOC

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To je těžký,když nevíme,jak ten byt přesně vypadá. Co rodiče,ty si svoje věci schovávají kam??,možná by ti pomohli. No a nejlepší by bylo bráškovi vysvětlit,že tvoje věci jsou pro něj tabu(zakázané)

Další odpovědi:

Zlatý

Dobrá skrýš je třeba v mrazáku, tam si dávám peníze já, když někam odjíždím, tam by normální člověk nehledal.... :o))

Stříbrný

Tento člověk potřebuje odborníka v oblasti psychiatrie a citlivě ho musí vyšetřit a ne vymýšlet skrýše.A mimo to si pořiďte trezor.

Zdroj: život

Pokročilý

Nevím jestli si to zkoušela,ale mohla by si to schovat do skříně do věcí někam v zadu.

Diskuze k otázce

Stříbrný

elektrikář

Není nic snažšího koupit si pořádný trezor, to asi hned tak nezvládne. Někdy stačí i kovová příruční pokladnička je na fabku. a dá se přišroubovat na zeď podlahu nebo trubky ústředního topení.

Zlatý

kropitko

BEAS kde bydlíte??Kdy zase někam pojedete??

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.