Bronzový

Do třetice:jak vrátit lištu????

Včera jsem tady dávala otázku,že se mi ztratila nahoře lišta,ze záložkama,s chlívkem domů,zpět atd.Mám tam jenom lištu jednu,kde je název toho,kde teď jsem.Všechny rady selhaly.Mám Mozillu Firefox a Windows 7.Nahoře mám lištu,kde je ikonka Mozilly s názvem odpovědi.Když chci pryč tak to musím křížkem vypnout a znovu z plochy dávat mozillu.Naskočí mi vždy seznam. Když kliknu Pravým tlačítkem na tu lištu,tak tam mám jenom obnovit,minimalizovat a zavřít. Ani rada zmáčknout F11 nefunguje,to mi zmizne i ta lišta co tam je.Druhá rada ctrl+K,tak tam se mi objeví okénko s názvem Firefox Start,kde je kolonka vyhledat Googlem.A co s tím?? Já tam Firefox mám,jenom nemám lištu.
Před chvíli,jsem udělala obnovení systému o týden zpět a houby,mám to pořád to samé.Jestli mi teď nikdo neporadíte správně,tak ten počítač hážu z okna.Děkuji
Doplňuji:
Pro arygnoc:Jak mám tedy zálohovat ty záložky,když nevím,kde je mám??? Díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

zkuste kliknout pravým tlačítkem myši když je kurzor ne až nahoře v modrém ale v modrém pod adresovým oknem a potom zvolit fajfku v Lišta Záložek

Další odpovědi:

Zlatý

To s tím vyhozením z okna má být vydírání?! Divila bych se, kdyby to zabralo - je to váš počítač, nám ostatním to může být ze srdce jedno :D

Mě se něco podobnýho stalo před pár dny - z ničehonic všechno pryč, přede mnou jen na celou velikost obrazovky roztažený okno internetu. Pomohla mi tak primitivní věc, jako kliknutí na "minimalizovat" a pak zas zpátky maximalizovat. Tvrdíte, že ta funkce minimalizovat se vám tam zobrazí - tak to zkuste. Beztak to nepomůže, ale stojí vás to jen vteřinu času a zhoršit to už nic nemůže.

Jinak pro tyhle případy, kdy se něco sekne a nic nezabírá, mám svou vlastní metodu. Je to teda šílený paskvil a ajťák by zaplakal, ale většinou to můj problém nakonec vyřeší :D
Prostě v různým pořadí mačkám klávesy Esc, Ctrl, Shift, Alt, F4, F5 - kombinuju je, mačkám rychle a i několik kláves současně...mačkám jak zběsilá... a za chvilku se kompl většinou znovu rozchodí. Bacha - tohle řešení je na vlastní nebezpečí :)) Já si ho dovolit můžu, mám starší komp - stejně bude potřeba výhledově nový :D

Spíš si ale říkám, jestli byste neměla lepší obrátit se s prosbou o pomoc na odborníka. A nebo zkuste kontaktovat geOrge - delší dobu si všímám, že na techniku je machr, určitě by si věděl rady. Napište mu zprávu, profil má veřejný

Stříbrný

sejměte obrazovku a dejte sem její fotku ať víme co tam máte pak se bude lepší radit co s tím

Zlatý

nabízí se skutečně jenom kompletní odinstalace (záložky, historii si zálohujte) a opětovná instalace firefoxu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.