alexandra

Do třetice:jak vrátit lištu????

Včera jsem tady dávala otázku,že se mi ztratila nahoře lišta,ze záložkama,s chlív­kem domů,zpět atd.Mám tam jenom lištu jednu,kde je název toho,kde teď jsem.Všechny rady selhaly.Mám Mozillu Firefox a Windows 7.Nahoře mám lištu,kde je ikonka Mozilly s názvem odpovědi.Když chci pryč tak to musím křížkem vypnout a znovu z plochy dávat mozillu.Naskočí mi vždy seznam. Když kliknu Pravým tlačítkem na tu lištu,tak tam mám jenom obnovit,minima­lizovat a zavřít. Ani rada zmáčknout F11 nefunguje,to mi zmizne i ta lišta co tam je.Druhá rada ctrl+K,tak tam se mi objeví okénko s názvem Firefox Start,kde je kolonka vyhledat Googlem.A co s tím?? Já tam Firefox mám,jenom nemám lištu.
Před chvíli,jsem udělala obnovení systému o týden zpět a houby,mám to pořád to samé.Jestli mi teď nikdo neporadíte správně,tak ten počítač hážu z okna.Děkuji
Doplňuji:
Pro arygnoc:Jak mám tedy zálohovat ty záložky,když nevím,kde je mám??? Díky

Nejlepší odpověď
greycell

zkuste kliknout pravým tlačítkem myši když je kurzor ne až nahoře v modrém ale v modrém pod adresovým oknem a potom zvolit fajfku v Lišta Záložek

Další odpovědi
barnajka

To s tím vyhozením z okna má být vydírání?! Divila bych se, kdyby to zabralo – je to váš počítač, nám ostatním to může být ze srdce jedno :D

Mě se něco podobnýho stalo před pár dny – z ničehonic všechno pryč, přede mnou jen na celou velikost obrazovky roztažený okno internetu. Pomohla mi tak primitivní věc, jako kliknutí na „minimalizovat“ a pak zas zpátky maximalizovat. Tvrdíte, že ta funkce minimalizovat se vám tam zobrazí – tak to zkuste. Beztak to nepomůže, ale stojí vás to jen vteřinu času a zhoršit to už nic nemůže.

Jinak pro tyhle případy, kdy se něco sekne a nic nezabírá, mám svou vlastní metodu. Je to teda šílený paskvil a ajťák by zaplakal, ale většinou to můj problém nakonec vyřeší :D
Prostě v různým pořadí mačkám klávesy Esc, Ctrl, Shift, Alt, F4, F5 – kombinuju je, mačkám rychle a i několik kláves současně…mačkám jak zběsilá… a za chvilku se kompl většinou znovu rozchodí. Bacha – tohle řešení je na vlastní nebezpečí :)) Já si ho dovolit můžu, mám starší komp – stejně bude potřeba výhledově nový :D

Spíš si ale říkám, jestli byste neměla lepší obrátit se s prosbou o pomoc na odborníka. A nebo zkuste kontaktovat geOrge – delší dobu si všímám, že na techniku je machr, určitě by si věděl rady. Napište mu zprávu, profil má veřejný

Hykam

sejměte obrazovku a dejte sem její fotku ať víme co tam máte pak se bude lepší radit co s tím

arygnoc

nabízí se skutečně jenom kompletní odinstalace (záložky, historii si zálohujte) a opětovná instalace firefoxu.